Nė foto : Marshi i tė Burgosurve nėpėr qendėr tė Beogradit 1912 : Gjat luftrave Ballkanike trupat serbe deportojn nėpėr Kampe shqiptar tė burgosur

 

Serbėt kanė filluar gjenocidin kundėr shqiptarve me 1877-1878  kur bėnė "pastrimin etnik" tė Sanxhakut tė Nishit, e vazhduan nė vitin 1912 deri te ēetnikėt e Milosheviēit me 1999 !!

Shkijet kanė djegur fėmijė dhe pleq, kishin mbetur vetėm skeletet !!!

Kriminel Serb kanė pozuar dhe fotografuar duke bėrė krimin !!!!

Kosova kishte luftė edhe me vullnetar Rus : Nė foto Vullnetar Rus

 

Voisllav Koshtunica : Kryetar pas Millosheviqit qė i buzqeshte armės pas aktit krminal

Kriminelėt serbo-ēetnik para krimeve bekoheshin nė Kishė !!!

Kriminelėt serb ishin tė vrazhdė edhe me trupat e vrarė civil

Vendi  ku janė torturuar tė burgosurit shqiptar nga policia serbe !!

Masakra nė Burgun e Dubravės 1999

Masakra nė Burgun e Dubravės 1999

Kriminelėt serb nuk kursyen as fėmijėt !!!

Kriminelėt serb na kanė djegur edhe Djepat.... !!!!!

Varret Masive tė gjetura deri me 20 qershor 1999

11 shkurt 1999 Reēak

11 shkurt 1999 Reēak

 

Pamje nga Bllaca : Kishin humbur tė gjitha !!!

Pamje nga Bllaca : Askush nuk kishte parė diēka tė tillė !! 

Pamje nga Bllaca : Dėshironin tė ishe vetėm njė ėndėrr e tmerrshme, ajo ishte realitet !!

  

  

 

 

 

.

Datenschutzerklärung
Kostenlose Homepage von Beepworld
 
Verantwortlich für den Inhalt dieser Seite ist ausschließlich der
Autor dieser Homepage, kontaktierbar über dieses Formular!